9.8 C
Pristina
E martë, 15 Qershor, 2021

“S’ka dasma”, Labinot Tahiri me shoqëri hedhin valle në pishinën e shtëpisë së tij

Labinot Tahiri hedh valle në shtëpinë e tij pas vendimit për mos mbajtjen e dasmave.

Sot në mbledhjen e Qeverisë, ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, theksoi se ndalohen tubimet me më shumë se 50 persona, duke bërë që ahengjet të mos mund të mbahen ashtu siç të gjithë kanë shpresuar.

E pas këtij vendimi, Labi me miqtë e tij është mbledhur në shtëpinë e tij ku duket se po argëtohen me këngë e valle.

Një video tjetër është publikuar edhe nga bashkëshortja e Labit, Hana, ku gjithë grupi shfaqen duke kënduar.

E po këtë video e ka shpërndarë edhe Labi e ku ka shkruar: “Qysh ken tu u knaq me miliona klikime e nëpër Tajlandë e Dubai, tak bajrakin te shpia kam kryq haha mashallah zgate Zot”.

Të fundit

AH, KJO MITROVICA

(Satirë politike) Kjo Europa plakë n’mes të Mitrovicës Ç’na e la për sherr kambën e Krajlicës, Kush e mbolli mitin kujt i ra ndërmend Bela mes Ballkanit si...

PSE DO TË VOTOJ KUNDËR TEJE ?

Do të votojë kundër teje që nuk e mbajte premtimin. Do të votoj kundër teje se theve besimin. Do të votojë kundër teje se...

Katerdralja e pishtarëve dhe humanistëve kombëtarë

Katedralja Nëna Terezë në Prishtinë nuk është vetëm fetare. Është simbol i kujtesës, i dokumentimit të qenjes sonë kombëtare. Simbol i lashtësisë, zhvillimit, mbijetesës, rilindjes....

Mërgatë e dashur, a jeni gati?

Shkruan: Arbër Paçarizi Mërgatë e dashur, a jeni gati? Nga nesër të gjithë ju që nuk mund të vini në Kosovë mund të aplikoni për tu...

Të tjera nga rubrika

AH, KJO MITROVICA

(Satirë politike) Kjo Europa plakë n’mes të Mitrovicës Ç’na e la për sherr kambën e Krajlicës, Kush e mbolli mitin kujt i ra ndërmend Bela mes Ballkanit si...

PSE DO TË VOTOJ KUNDËR TEJE ?

Do të votojë kundër teje që nuk e mbajte premtimin. Do të votoj kundër teje se theve besimin. Do të votojë kundër teje se...

Katerdralja e pishtarëve dhe humanistëve kombëtarë

Katedralja Nëna Terezë në Prishtinë nuk është vetëm fetare. Është simbol i kujtesës, i dokumentimit të qenjes sonë kombëtare. Simbol i lashtësisë, zhvillimit, mbijetesës, rilindjes....

Mërgatë e dashur, a jeni gati?

Shkruan: Arbër Paçarizi Mërgatë e dashur, a jeni gati? Nga nesër të gjithë ju që nuk mund të vini në Kosovë mund të aplikoni për tu...