13.4 C
Pristina
E mërkurë, 16 Qershor, 2021

Labinot Tahiri

- Advertisement -

Labi e quan vendim tepër fëmijëror punën e maskave, “kem me vdek se kem me vdek”

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka disa fjalë për policët që po i dënojnë qytetarët për mungesë të maskave. Ai e...

Pas “s’ka virus”, Labi thirr tjetër protestë: Ka një kërkesë që lidhet me para

Këngëtari dëshiron kompensim nga Qeveria për humbjet gjatë këtyre muajve. Labinot Tahiri pas protestës së mbajtur javë më parë për lejimin e mbajtjes së dasmave...

Në kohë pandemie, Labi thërret për pjesmarrje në protestë

Këngëtari Labinot Tahiri, kohët e fundit ka qenë në fokus të mediave, për shkak të deklaratave të tij ku kishte thënë se virusi nuk...

Labi flet pas konfirmimit të Rakës që Bylykbashi s’është infektuar: He bir, a te rroki a nuk të rroki

Ish-deputeti, Labinot Tahiri ka ironizuar me Petrit Bylykbashin, rreth çështjes së infektimit me covid-19. Ky i fundit kishte deklaruar se është infektuar për herën e...
- Advertisement -

Must Read

AH, KJO MITROVICA

(Satirë politike) Kjo Europa plakë n’mes të Mitrovicës Ç’na e la për sherr kambën e Krajlicës, Kush e mbolli mitin kujt i ra ndërmend Bela mes Ballkanit si...
- Advertisement -

PSE DO TË VOTOJ KUNDËR TEJE ?

Do të votojë kundër teje që nuk e mbajte premtimin. Do të votoj kundër teje se theve besimin. Do të votojë kundër teje se...

Katerdralja e pishtarëve dhe humanistëve kombëtarë

Katedralja Nëna Terezë në Prishtinë nuk është vetëm fetare. Është simbol i kujtesës, i dokumentimit të qenjes sonë kombëtare. Simbol i lashtësisë, zhvillimit, mbijetesës, rilindjes....

Mërgatë e dashur, a jeni gati?

Shkruan: Arbër Paçarizi Mërgatë e dashur, a jeni gati? Nga nesër të gjithë ju që nuk mund të vini në Kosovë mund të aplikoni për tu...