14.1 C
Pristina
E mërkurë, 16 Qershor, 2021

Ramadan Krasniqi

- Advertisement -

Flet Ramadan Krasniqi – Dani, tregon gjendjen e tij shëndetësore

Ramadan Krasniqi është shtrirë në spital. Në një prononcim për GazetaBlic se ka kryer një operacion në zemër. “Për momentin jam në spital. Gjendja ime është...

Ramadan Krasniqi shtrihet në spital

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi dyshohet se i është nënshtruar dje (e enjte) një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale një person ka publikuar...
- Advertisement -

Must Read

AH, KJO MITROVICA

(Satirë politike) Kjo Europa plakë n’mes të Mitrovicës Ç’na e la për sherr kambën e Krajlicës, Kush e mbolli mitin kujt i ra ndërmend Bela mes Ballkanit si...
- Advertisement -

PSE DO TË VOTOJ KUNDËR TEJE ?

Do të votojë kundër teje që nuk e mbajte premtimin. Do të votoj kundër teje se theve besimin. Do të votojë kundër teje se...

Katerdralja e pishtarëve dhe humanistëve kombëtarë

Katedralja Nëna Terezë në Prishtinë nuk është vetëm fetare. Është simbol i kujtesës, i dokumentimit të qenjes sonë kombëtare. Simbol i lashtësisë, zhvillimit, mbijetesës, rilindjes....

Mërgatë e dashur, a jeni gati?

Shkruan: Arbër Paçarizi Mërgatë e dashur, a jeni gati? Nga nesër të gjithë ju që nuk mund të vini në Kosovë mund të aplikoni për tu...